Після оформлення замовлення менеджер звяжеться з вами на протязі 2-х днів! Заказ подтверждается предоплатой 200грн
График работы:

Будні: 09:00–17:00

Сб - Нд: вихідний

Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

Отзывы о магазине

4.9
88 отзывов
Сортировка:
Черговий раз отримала саджанці навіть не перевіряючи на пошті, знаючи що замовлення якісне. І це дійсно так. Саджанці з міцною кореневою системою, міцні. Дякую усім хто працює щоб їх виростити. Рекомендую цей розсадник рослин. Хто замовить саджанці той не помилитися у своєму виборі. Я тільки в одному шкодую що не знала про цей розсадник раніше.
Ответить
Отримала саджанці дерев і троянд, дуже якісні !!! Рекомендую!!! Буду замовляти ще. Велике дякую!!!
Ответить
Вітаю!Замовлення прийшло швидко,запаковано надійно.Придбала лохину,малину і кучу троянд,бо ціна демократична.Хвилювалась за якість саджанців - корені дуже розвинені,кущики вже сформовані ( не 1 паличка),все обрізане,підписане.Я у захваті! Шалено дякую,бо приємно здивована! Рекомендую,все супер! Бажаю миру,процвітання! З повагою.
Ответить
Дуже гарні саджанці плодових дерев 🌳 і малини і полуниця🍓 і лаванда 💜
Обов'язково замовлю саме тут ще раз 💐 ще і ціни просто супер 😀 і якість дерев дуже гарна 💯😍
Ответить
Отримала замовлення. Рослини чудові гарно запаковані. Будемо чекати врожай. Дякуемо за вашу працю.
Ответить
Хороші рослини, хороші ціни, рекомендую цей сайт!!!
Замовляла рослинки вже двічі,кінець жовтня, початок листопада, вже видно що прийнялися , у всіх дуже гарне коріння. Лохина висока, гарні гілочки, малинове дерево "Богатир" здивувалася що таке високе і з гарним корінням (замовляла на інших сайтах, жалюгідно малесенькі і дорогі). Ще дуже гарний саженець хурми, прямо деревце.
А от гранат і ківі дуже маленькі, але гарне коріння, сподіваюсь теж приймуться.

Ответить
Замовляла саджанці троянд. Була вражена гарним станом посадкового матеріалу і відносно якості адекватною ціною. Бажаю Вам успіхів і процвітання!
Ответить
Отримала саджанці Яблуні, рослини в чудовому стані,гарно розвинено коріння. Дякую. Планую замовляти ще рослини.
Ответить
Щиро дякую за саджанці.За гарне швидке обслуговуваня..Мирного неба.
Ответить
Отримала саджанці роз в гарному вигляді. Приємне спілкування та швидка відправка замовлення. Дякую за вашу працю, всім пропоную цей інтернет магазин.
Ответить
Дякую!!! - за гарний посадковий матеріал. Коріння шикарне і не сухе, вигляд саджанців чудовий, пакування зроблено майстерно.
Одним словом - врожай буде, сподіваюся наїмося до запаморочення (в хорошому сенсі цього слова...).
Ответить
Саджанці дуже гарноі якості.Дякую Вам за працю
Ответить
Добрий день.Вчора отримала саджанці.Гарна коренева система,все гарно запаковано.Кожний саджанець підписаний. Все посадила ,тепер буду чекати весни. Велике дякую працівникам за вашу працю !
Ответить
Дуже гарний магазин. Разом з величезним вибором досить демократичні ціни. Саджанці прийшли гарно запаковані, в коробці і плівці.. Біжу садити, а любуватись буду весною.. Дякую.
Ответить
Саженцы яблонь и колоновидных слив получила. Упакованы хорошо, корни влажные. Корневая система отличная! Саженцы крепкие. Сортность будет видна со временем. Заказывала впервые и очень довольна выбором.
Ответить
Добрий день! Вчора отримала саджанці, все запаковано гарно , кожне деревце підписане, дякую працівникам за їхню нелегку роботу! Величезне дякую за лаванду, вона просто шикарна!
Ответить
Замовленням та обслуговуванням задоволена. Рослинки чудові. Коренева шикарна. Дякую працівникам за їх нелегку працю.
Ответить
Весною замовляла саджанці плетистих троянд 6 шт. Та саджанець лохини. Всі саджанці прийшли чудові. Гарно запаковані. Лохина дала навіть плоди. Дуже смачна.
Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх